Idealne miejsce by zaistnieć w sieci

Oferujemy wszelkie usługi związane z aplikacjami internetowymi począwszy od prostych stron WWW poprzez sklepy internetowe i portale internetowe a skończywszy na zaawansowanych aplikacjach webowych.

Wizytówki WWW

Przedstawi twój biznes w internecie i będzie jednym z podstawowych źródeł o Twoim biznesie.

Sklepy internetowe

Sprzedawaj swoje usługi lub dobra na swojej własnej platformie przystosowanej pod Twoje wymagania.

Aplikacje internetowe

Systemy CRM, portale, automatyzacja procesów firmowych to w tych czasach podstawa.

Startup

Masz pomysł na biznes? Zleć realizacje naszemu zespołowi i nie zawracaj sobie głowy sprawami technologicznymi.

Stworzyliśmy wysokiej jakości produkty, które są używane przez tysiące zadowolonych konsumentów.

Jesteśmy w stanie zapewnić Tobie wsparcie techniczne przez cały okres współpracy z nami. Stawiamy na wytwarzanie wysokiej jakości oprogramowania, a nie na szybkość i czas. Na każde nasze zlecenie udzielamy gwarancji oraz przeprowadzamy szereg testów bezpieczeństwa.

Nasze projekty powstają z największą dbałością o wydajność i prostotę dalszego rozwoju. Jesteśmy otwarci na długoterminowe współprace, jak i również udostępnienie naszego teamu jako team as service w celu wsparcia Państwa zespołu technologicznego.

Zajmiemy się również kwestią techniczną, w pomaganiu zapewnienia odpowiedniej architektury systemu, konfiguracji i zabezpieczeń systemów stworzonych przez nas jak i nie tylko.

Wyślij nam zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swich danych, możliwość ich poprawiania, żadania zaprzestania ich przetrwarzania. Administratorem danych jest Michał Masłowski Exmoor Software