Search Engine Optimization

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarki SEO, to zestaw dobry praktyk, które mają na celu zwiększyć widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google.

Specjalizujemy się w usługach pozycjonowania. Możemy wesprzeć Twoją firmę zarówno w zakresie sprowadzenia ruchu na stronę lub do sklepu internetowego, ale też w wejściu na nowy rynek lub przygotowaniu audytu i strategii SEO.

W proponowanej dedykowanej strategii kładziemy szczególny nacisk na White hat SEO, zgodnie z oczekiwaniem Google. Nasze usługi realizujemy dokładnie, żeby otrzymany wynik utrzymał się jak najdłużej. Każda strategoa SEO jest dostosowywana indywidualnie i przystosowywana w  zależności od celów biznesowych klienta.

Nie tylko SEO

Nie zajmujemy się tylko pozycjonowaniem SEO. Pomożemy Ci zbudować silną markę, przygotować markę osobistą lub przygotować kampanię reklamową by zwiększyć ilość klientów dla twojej firmy. Przygotujemy identyfikację twojej firy, logo i reklamy na potrzeby mediów elektronicznych.

Poznaj naszą ofertę

Nasza oferta to nie tylko kompleksowe usługi pozycjonowania. Możemy pomóc Ci również w innych działaniach, które poprawią Twoją pozycję w Google takie jak Audyt SEO, SEO Copywriting, Email Marketing czy Social Media Marketing.

SEO

Optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Link Building

Zdobywanie jakościowych linków prowadzących do twojej strony.

Kampania social media

Użycie social media w celu promowanie marki i budowanie społeczności wokół niej.

Audyt SEO

Sprawdzenie twojej strony, pod kątem błędów SEO i optymalizacja jej.

Kampanie social media

Użycie social media w celu promowanie marki i budowanie społeczności wokół niej.

Content Marketing

Tworzenie wartościowych treści, które odpowiadają na potrzeby naszych odbiorców.

Reklama

Inne formy reklamowania twojego biznesu, takie jak filmy lub budowanie marki firmy.

Analiza

Dokładna analiza twojej strony z doborem najlepszych słów kluczowych do zyskania jak najwyższej pozycji.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swich danych, możliwość ich poprawiania, żadania zaprzestania ich przetrwarzania. Administratorem danych jest Michał Masłowski Exmoor Software