KIM JESTEŚMY

EXMOOR SOFTWARE

NIP: 8561889653.

Adres naszej strony to https://exmoor.pl.

Adres działalności to ul. Lipowa 61 72-105 Lubczyna.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze

Wysyłając formularze zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Tobie prawo dostępu do swich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Michał Masłowski Exmoor Software.

Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

Zanonimizowany ciąg znaków stworzony na podstawie twojego adresu email (tak zwany hash) może zostać przesłany do usługi Gravatar w celu sprawdzenia czy jej używasz. Polityka prywatności usługi Gravatar jest dostępna tutaj: https://automattic.com/privacy/. Po zatwierdzeniu komentarza twój obrazek profilowy jest widoczny publicznie w kontekście twojego komentarza.

Media

Jeśli wgrywasz na witrynę obrazki, powinieneś unikać przesyłania obrazków z tagami EXIF lokalizacji. Odwiedzający stronę mogą pobrać i odczytać pełne dane lokalizacyjne z obrazków w witrynie.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz wysłałeś formularz albo dodałeś komentarze w tej witrynie , możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu i do systemu Exmoor CRM.

PYTANIA

Wszystkie pytania prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy na stronie https://exmoor.pl/kontakt lub wysyłając maila na adres kontakt@exmoor.pl.